info@onega.ee

62.00

Aluminet™ Compact päikesekaitse – 2m*2m

70% peegeldav Aluminet™ varjukangas on valmistatud peegeldavast aluminiseeritud kangast, mis peegeldab soovimatut soojust, kiirgust ja valgust ning ei neela kuumust. Kanga kude tagab suurepärase õhuringluse ja samas peegeldab soojust ja valgust. Kaasa tasuta reisikott.

Aluminet™ päikesekaitset võib panna koerakuudile või väiksele telgile näituseplatsil või aias.

Suurus: 2m x 2m

Laost otsas

  • Kirjeldus
  • Lisainfo

Kirjeldus

Suvi läheneb kiiresti ning see on aeg, mil teie koer otsib puhkamiseks jahedaid kohti. Karvastel koertel on suviti väga ebamugav ja tihti leiate nad veest või jahedas kohas lõõtsutamas. Väikesed koerad võivad teiega koos tuppa jääda, kuid suured soovivad tihtipeale privaatsust ning seetõttu on nende jaoks parim kuudi olemasolu. Kuudid on ehitatud tavaliselt sellisesse aia ossa, mis on koertele mugav ja kust koerad saavad ka maja valvata.

Kuudid on valmistatud puidust, metallidest või sarnastest materjalidest ning seetõttu võivad suvepäikese käes kuumeneda. Just sel põhjusel väldivad koerad suviti kuudis olemist ning magavad seal ainult öösiti, mil õhutemperatuur on langenud. Kui teil on maja jahedana hoidmiseks erinevaid võimalusi, siis peaks olema ka võimalus koerakuuti kuumuse eest kaitsta. Üks selline võimalus on Aluminet™ päikesekaitse.

Aluminet™ päikesekaitset võib panna koerakuudile või väiksele telgile näituseplatsil või aias.

Kaasa tasuta reisikott.

70% peegeldav Aluminet™ varjukangas on valmistatud peegeldavast aluminiseeritud kangast, mis peegeldab soovimatut soojust, kiirgust ja valgust ning ei neela kuumust. Kanga kude tagab suurepärase õhuringluse ja samas peegeldab soojust ja valgust. Selle valguspeegeldus on 55%, mis tagab kuni 14 kraadi (F)* võrra jahedama temperatuuri. *Temperatuuri vähendamine on asukohafunktsioon ja ei ole absoluutne.

 

Aluminet ™ päikesekaitse tehnoloogia:

Kergekaaluline ja UV stabilisaator/ juhib kõrvale intensiivset päikesevalgust ja kuumust/ hoiab soojust jaheda ilmaga ja jahedust kuuma ilmaga/ ei tuhmu ega tõmbu kokku/ tagab õhuringluse/ vee- ja UV-kiirguse kindel kangas/ vähendab sisetemperatuuri 30-70%.* / kootud HDPE polüetüleenist disain / servad on ääristatud neljakihilise tugevdusega ning messingist aukudega iga 0,5 meetri järel igas küljes.

Lisainfo

Kaal 1.6 kg
Mõõtmed 60 × 25 × 8 cm