info@onega.ee

100.00

Aluminet™ Multi-use päikesekaitse – 4.3m*3m

70% peegeldav Aluminet™ varjukangas on valmistatud peegeldavast aluminiseeritud kangast, mis peegeldab soovimatut soojust, kiirgust ja valgust ning ei neela kuumust. Kanga kude tagab suurepärase õhuringluse ja samas peegeldab soojust ja valgust. Kaasa tasuta reisikott.

Aluminet™ päikesekaitset võib panna auto peale või suurele telgile näituseplatsil või aias.

Suurus: 4.3m x 3m

Laost otsas

  • Kirjeldus
  • Lisainfo

Kirjeldus

Kui lähete koeraga kuhugi päikeselisel päeval, siis on hea autokonditsioneer sisse lülitada ja sõitu nautida. Kui aga teil on plaanid terveks päevaks, siis autokonditsioneeri sisse lülitamine kogu päevaks ei ole eriti hea mõte. Siinkohal tekib vajadus mõne muu võimaluse järele. Koeraomanikud saavad kasutada päikesekaitset auto päikese eest kaitsmiseks. Päikesekaitseid autodele, mis autot isegi kõrgete temperatuuride puhul jahedamana hoiavad, on mitmeid, kuid need pole nii efektiivsed nagu Aluminet™ päikesekaitse.

Õigupoolest on need riidest katted, mille pinnast 70%-80% koosneb Aluminet™ materjalist. See on kootud aluminiseeritud kangas, mis aitab soojust peegeldada. Kangas ei neela soojust, vaid peegeldab seda, ning hoiab kanga all olevat temperatuuri peaaegu 14 kraadi võrra madalamana välistemperatuurist. Kaitsed on oma kaalult kerged ning neid saab väikseks kokku voltida. Kangas ei lähe hallitama, seega saab seda pikka aega kasutamata hoida. Tuleb vaid jälgida, et seda ei hoiustataks teravate esemete lähedal.

Aluminet™ päikesekaitset võib panna auto peale või suurele telgile näituseplatsil või aias.

Kaasa tasuta reisikott.

Aluminet ™ päikesekaitse tehnoloogia:

Kergekaaluline ja UV stabilisaator/ juhib kõrvale intensiivset päikesevalgust ja kuumust/ hoiab soojust jaheda ilmaga ja jahedust kuuma ilmaga/ ei tuhmu ega tõmbu kokku/ tagab õhuringluse/ vee- ja UV-kiirguse kindel kangas/ vähendab sisetemperatuuri 30-70%.* / kootud HDPE polüetüleenist disain / servad on ääristatud neljakihilise tugevdusega ning messingist aukudega iga 0,5 meetri järel igas küljes.

Lisainfo

Kaal 1.9 kg
Mõõtmed 60 × 25 × 8 cm