info@onega.ee

78.00

I-Dog Canicross vöö Comfort Trek

Comfort Trek vöö koeraspordijaoks.

Sobib matkamiseks või lihtsateks jalutuseks. On olemas kaks väikest taskut ja veepudeli tasku.

Materjal: polüester

Värv: punane

 

3 laos

Tootekood: I10R Kategooria: Sildid: , , ,
 • Kirjeldus

Kirjeldus

Comfort Treki tootesarja Comfort Trek vöö on ideaalselt loodud sportimiseks, näiteks matkamiseks või lihtsateks jalutuskäikudeks, ja on varustatud eemaldatavate rihmadega.  See on varustatud laia tagapinnaga, mis võimaldab hea tõmbepunkti tuharate tasemel, vähendades seeläbi nimmepiirkonna survet ja kandes koera veojõu optimaalselt jooksjale.  Kaks eemaldatavat jalgevahe rihma tagavad rakmete püsimise tuharatasandil ja optimeerivad raskuskeskme.

 Veojõurihmal on karabiin vabalt liigutatav, et paremini jälgida koera trajektoori.  Lõpuks on puusavöös tasku veepudeli kandmiseks ja kaks käepärast küljetaskut esemete, näiteks nutitelefoni või võtmete kandmiseks.  See muudab Comfort Treki puusavöö ning kogu koeratrakside, koerakottide ja koerarihmade sarja ideaalseks kaaslaseks väljasõitudeks linnas, jalutuskäikudeks ja matkadeks maal ja mägedes.

 

Funktsioonid:

 •  Reguleeritav vöö: vöö ümbermõõt on reguleeritav, nii et seda saab ideaalselt reguleerida jooksja kehakuju järgi.
 •  Võrkvoodriga polüesterkangas: ülipüsiv polüestrist pealiskangas ja võrkkangavooder, mis välistab higi mõju.
 •  Reguleeritav nöör: nöör on elastne ja kohandatav vastavalt keha kujule.  Elastsus neelab äkilisi tõmblusi.
 •  Küljetaskud: vööl on tasku kaasasoleva veepudeli jaoks ja kaks muud taskut väiksemate tarvikute, näiteks nutitelefoni või võtmete jaoks.
 •  Reguleeritavad jalgevahe rihmad: ümber tuharate hoiavad vöö reguleeritavad rihmad.  Neopreenist sisestused tagavad protsessi maksimaalse mugavuse.
 •  Topeltsilmused: rihmad ei lõdvene isegi intensiivsel kasutamisel tänu topeltsilmustele.  Liigseid rihmasid hoiavad paigal kaks rihma kaks elastset riba.
 •  Peegeldav serv: vöö serva on integreeritud helkurriba, nii et vöö on nähtav ka öösel.
 •  Eriti kerge karabiin: karabiin kaalub vaid 28 grammi, vältides ühenduse tõmbeliiniga kiikumist ja tagades liikumise ajal sirge tõmbe.
 •  Kerge: Vöö kaalub ainult 470 grammi.  See võimaldab teil oma füüsilistest tegevustest maksimumi võtta.
 •  Hooldus: puusavöö Confort Trek saab käsitsi puhastada seebiveega.  Pesumasinas pesemine on võimalik temperatuuril 30 ° C, kuid seda ei tohiks teha liiga regulaarselt.  Optimaalse kasutamise tagamiseks kontrollige oma rakmeid regulaarselt.

 

Rihmade kulumine on üsna normaalne ja sõltub kasutamise intensiivsusest.  Seetõttu pakub I-Dog asendus kanikrossi rihmasid Confort Treki, ALM ja Style tootesarjadele.  Asendusrihm tarnitakse ilma karabiinide ja kinnituskummideta.  Pikkus 120cm, laius 25mm.

 NB!  Meeldetuletus: Rihm peab olema paigaldatud tuharate ja mitte kunagi vöö tasemele.  Vastasel juhul on nimmepiirkonnas ebamugavustunne ja võimalik valu.  Selle asetamine tuharate tasemele optimeerib ka tõmbepunkti ja pakub jooksjana optimaalset tuge.