info@onega.ee

50.00

IDC® Powerharness traksid külgrõngastega nr.2

Valmistatud kulumiskindlast nailonmaterjalist ja öko-nahast. Sobib kelgu tõmbamiseks, treenimiseks või koera autos kinnitamiseks. Lihtne kasutada.

Värv: must

Külgrõngad

Suurus: nr. 2

Rind: 71-96 cm

  • Kirjeldus

Kirjeldus

IDC® Powerharness  traksid külgrõngastega

– Kelgu tõmbamiseks, treenimiseks

-Koera autos kinnitamiseks

-Valmistatud tugevast nailonmaterjalist ja öko-nahast

-Lihtne kasutada: pange rakmed lihtsalt läbi pea ja sulgege pannal rinna all.

Valmistatud EL-is

IDC® Powerharness  traksid külgrõngastega, mis on varustatud kolme rõngaga – kahe külje ja ühe käepide juures, et kinnitada jalutusrihm. Traksid rinnapehmendusega (ei kuulu komplekti) võimaldavad koormat ühtlaselt jaotada. Külgrõngad sobivad kelgutamiseks või dünaamiliste koormustega treenimiseks. Külgrõngaste kasutamisel tõmbab koer (tänu rakmetele ja rinnapehmendusele) rinna keskosaga. Rakmed on valmistatud vastupidavast sünteetilisest materjalist, need on mugavad, jaotab õigesti looma kehale ja lihaskonnale mõjuvat koormust.

Ergonoomika

See spetsiaalselt loodud rakmed jaotavad rinnakoormuse ühtlaselt. Veojõud ei koorma koera kaela.

Rakmete OEKO-TEX® vooder on valmistatud hingavast ja nahasõbralikust materjalist.

Vastupidav lukk suurendab mugavust ja turvalisust. Pandlad on toodetud EL-is kvaliteetsetest Šveitsi materjalidest. Need pandlad on väga vastupidavad, ei murdu isegi külma ilmaga.

Helkuriga rinnarihm ja ääris. Koer on pimedas selgelt nähtav. Rinnarihma pikkust saab reguleerida Velcro abil.

Rihmal on külgkottide jaoks kinnitus, taskulampide hoidja. Kummist elastne hoidik, mis sobib erineva suurusega taskulampide jaoks. Hoidik on valmistatud kvaliteetsest materjalist.

On olemas ka eemaldatav küljesilt (110 x 30 mm)

 

Suurus Rinnaümbermõõt (cm) Koera kaal (kg)
0 58-76 14-25
1 63-85 23-30
2 71-96 28-40
3 82-115 40-70

Rakme õige suuruse valimisel on oluline oma koera põhjalikud mõõtmed. Asetage 4 sõrme esijalgade taha, et leida, kus mõõta rindaümbermõõtu rakmete suuruste 0, 1, 2, 3 jaoks. Rinnaümbermõõtu tuleks mõõta seal, kus rakmete rihm peaks asuma.

 

Õige suuruse valimine tagab maksimaalse liikumisvabaduse.

 

Väga oluline on õigesti reguleerida rindkere rihm ja alumine rihm rinna all. Kui alumine rihm rinna all on liiga tihe, on see koerale ebamugav. Kui rindkere rihm on liiga tihe, hõõrub pannal vastu koera nahka. Kui rindkere alumine rihm on õigesti reguleeritud, peaks teil olema piisavalt ruumi sõrmede koera selja ja rakmete vahel.

 

Kuidas reguleerida suurust ja traksid koerale selga panna?