Firma ONEGA OÜ on spetsialiseerunud naturaalsest nahast lemmikloomatoodete valmistamisele ja müügile. Kogu ettevõtte toodang kannab registreeritud kaubamärki ONEGA. Firma on Eesti Kaubandus-Tööstuskoja liige.

ONEGA-s jälgitakse tähelepanelikult toodete kvaliteeti nende valmistamise kõigil etappidel. Kõik algab hoolikast nahavalikust. Eriti hinnatakse hea tõmbetugevusega materjale, mis on vastupidavad, pilkupüüdva välimusega ja laitmatult tervete pindadega. Metall- ja plastmanuseid, mida tootmises kasutatakse, ostetakse end turgudel heast küljest näidanud tootjatelt. Just niisugune suhtumine võimaldanud meil saada ISO 9001:2015 rahvusvahelise kvaliteedisertifikaadi.

ONEGA – see on tippkvaliteediga lemmikloomatoodete maailm.

ONEGA tooted on pälvinud ostjate hulgas suure populaarsuse. See on mainekas kaubamärk, mis väärib igati kohta paljude loomaomanike kollektsioonides.

Meil on lai sortiment, millest on alati võimalik leida ilusaid ja praktilisi tootemudeleid. ONEGA kataloogis on üle 3000 toote nii firmalt endalt kui ka teistelt tootjatelt (põhiliselt mänguasjad, kammid, toidukausid jm). Kaupluse valikut täiendatakse pidevalt uudistoodetega.

Meie perefirma on juba 1992. aastast alates aidanud koeraomanikel leida parimaid tooteid näitustel osalemiseks. Meie toodete kvaliteeti usaldavad ostjad Euroopa riikides, Venemaal, Iisraelis, Austraalias ja Ameerikas.

Meil on hea meel pakkuda laia ja mitmekülgset valikut kvaliteetsetest materjalidest valmistatud tooteid. Meie klientidele on tähtis toonitada oma liidrikohta, olla parimad. Nad teavad tõeliselt kõrge kvaliteedi hinda ning teevad just seepärast oma valiku ONEGA kasuks.
Saab ju võit alguse siit!

Koja_logo_landscape3