info@onega.ee

48.00

I-Dog Canicross Comfort Trek rihm

Comfort Trek tõmbe rihm koeraspordijaoks.

Kahekordne pehmendus süsteem. Reguleeritav pikkus.

Materjal: polüester

Värv: punane

 

1 laos

Tootekood: I27R Kategooria: Sildid: ,
  • Kirjeldus

Kirjeldus

I-Dog Confort Treki tootesarja Confort Treki tõmbe rihm on loodud intensiivse sportliku tegevuse või linnaeluga tegelevate koerte (ja nende peremeeste) vajaduste rahuldamiseks. Sellel on kahekordne pehmendus süsteem, mis kontrollib lööke ja tõmblusi koeraga joostes läbi kahte erinevat tüüpi vedrude: Elastne riba koosneb 20 cm lamedast osast (pehme amortisaator) ja ümmargusest elastsest ribast (tugevam amortisatsioon). Kaks käepidet on integreeritud ja neid saab vastavalt teie vajadustele ja kasutusviisile reguleerida. Rihma saab kanda ka õlarihmana või ümber vöö.

 

Funktsioonid:

  • Topelt amortisatsioon: 20 cm pikkuse lameda elastse riba ja tugevama amortisatsiooniga ümmarguse elastse riba kombinatsioon neelab tõmblused, mis tekivad teie koeraga jalutades. Mugavaks veojõu ülekandeks koera ja jooksja vahel.
  • Eriti kerge karabiin: kaaluga vaid 28 grammi, ei pane karabiin rihma kõigutama ja tagab sõidu ajal sirgjoonelise jõuülekande.
  • Kaks käepidet ja mitmekordne kasutamine: Rihma saab kasutada pliirihmana, kanikrossi tõmbamisrihmana koera rakmete ja vöö vahel või õla või talje ümber.
  • Pikkuse reguleerimine: Confort Treki tõmbe rihma pikkus on reguleeritav. Minimaalseks seades mõõdab see vahemikus 178 cm (kui lõdvestunud) ja 235 cm (pingul). Maksimaalseks seades on pikkus vahemikus 238 kuni 293 cm.
  • Alumiiniumist kinnitus: Tõmbejooni saab kinnitada kinnituskonksuga Comfort Treki vöökohale alumiiniumist kinnitusrõnga kaudu. Selleks, et võistluse ajal saaks koera rada paremini jälgida, kinnitatakse rakmete karabiin rihma kinnituse külge, et see saaks vabalt liikuda. Muidugi on võimalik rihma kinnitada ka teiste I-Dog rakmete külge.

Hooldusjuhised: Masinpesu pole soovitatav. Confort Treki juhtme saab käsitsi hõlpsalt seebiveega puhastada.